تعرفه اتوبوس های واحدگشت

10 / 10
از 4 کاربر

قیمت های زیر جهت انجام سرویس دربستی به داخل شهر تهران توسط واحد گشت می باشد.

1) اتوبوس های درون شهری که شامل اتوبوس های بنز 0457 اسکانیا و C می باشد.

کرایه این اتوبوس ها در واحد گشت شامل ورودی 3 ساعت اول 280.000 تومان و ساعات مازاد بر آن به ازای هر ساعت اضافه 100.000 تومان می باشد. در صورت کنسلی سفارش تا یک ساعت قبل از اعزام اتوبوس مورد نظر ، هزینه 200.000 تومان می باشد. توجه داشته باشد افرادی با در اختیار قرار دادن این نوع اتوبوس ها به عنوان اتوبوس تشریفات از مردم کرایه اضافه دریافت میکنند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) اتوبوس های تشریفات واحد گشت که شامل اتوبوس های اسکانیا C12 – ولوو (B9 , B12 , B12 TX) ، بنز O500 و SE 457 و مان و رنو می باشد. اتوبوس های گروه فوق دارای طراحی به روز تر بوده و امکانات رفاهی کامل تری دارند و به صورت جفت صندلی می باشند. قیمت کرایه این نوع اتوبوس ها شامل ورودی 3 ساعت اول 420.000 تومان و ساعات مازاد بر آن به ازای هر ساعت اضافه 120.000 تومان اضافه می گردد. در صورت کنسلی سفارش تا یکساعت قبل از اعزام اتوبوس مورد نظر 300.000 تومان می باشد.

اتوبوس های فوق دارای سیستم سرمایش و گرمایش مطبوع – صندلی مبله راحت، آّسردکن، یخچال به جهت خنک نگهداشتن نوشیدنی ها می باشند.این نوع اتوبوس ها جهت سرویس شهری به VIP هم معروف هستند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) برای سایر مسیر ها و اتوبوس های تک صندلی با تماس تلفنی با واحد گشت تهران از قیمت و نوع اتوبوس مطلع شوید.

 

عنوان نظر :
نام شما :